חברת התחדשות אורבנית ייזום ונדל"ן הינה חברה מובילת דרך בתחום ההתחדשות העירונית והחברה הראשונה הגדולה והמנוסה בישראל הפועלת למימוש תמ"א 38.

עיקר עיסוקה של חברת התחדשות אורבנית הינו בבנייה על גגות בתים תוך השבחת וחידוש המבנים עליהם בונה החברה והעמדתם בתקני הבנייה והסטנדרטים החדשים והמתקדמים ביותר. חברתנו פועלת במסגרת כלל תוכניות הבינוי העירוניות והארציות הקיימות ומתמחה כאמור בעסקאות המבוססות על הוראות תמ"א 38, תוכנית העוסקת בחיזוק מבנים קיימים כנגד רעידות אדמה ואשר להערכתנו צפויה לרכז בשנים הקרובות את עיקר פעילות ההתחדשות העירונית ברחבי ישראל בכלל ובאזורי הביקוש במרכז הארץ בפרט.

כמו כן פועלת החברה לקידום פרויקטים מסוג פינוי בינוי וכן לקידום ובניה של פרויקטים במסגרת תיקון א/2 לתמ"א 38, המאפשר הריסה ובניה מחדש של בניינים אשר אינם עמידים בפני רעידות אדמה. פעילות זו של בניה מן היסוד נסמכת על ניסיון רב שנים ועל עשרות מבנים שנבנו מאז שנת 1990. בנוסף פועלת החברה ומתמחה בתחום המבנים לשימור, בעיקר בעיר תל אביב, מתוך הכרה בחשיבותם האדריכלית והתרבותית של מבנים אלו מצד אחד ובערכם הנדלני מן הצד השני. בתחום זה פועלת החברה באמצעות אדריכלי שימור מן השורה הראשונה תוך שמירה על תכנון מוקפד ועל הארכיטקטורה הייחודית של המבנים. לקבלת פרטים על תמ"א 38 ועל ההזדמנויות הגלומות בה עבורך – לחץ/י כאן.

חברת התחדשות אורבנית

הינה חלוצה ופורצת דרך בכל הקשור לפעילות מסגרת תמ"א 38 וככזו הינה הראשונה אשר הביאה לידי מימוש את התוכנית תוך קבלת היתרי בנייה ובנייה בפועל מכח התוכנית במסגרת הועדות המקומיות בת"א, גבעתיים, קרית אונו ור"ג. התחדשות אורבנית הינה הראשונה שביצעה עבודות לבנייה מכח התמ"א והראשונה אשר סיימה בנייה מעין זו ברחבי גוש דן (רח' המבדיל 11, רמת גן ; תרע"ד 26, רמת גן ; הנגבה 24, גבעתיים, נורדאו 31 תל אביב). בימים אלו מבצעת החברה בפועל פרויקטים נוספים, לרבות הפרוייקט הגדול ביותר בישראל במתחם הזמיר בקריית אונו (9 בניינים 144 יח"ד קיימות ותוספת של 44 יח"ד חדשות).

למעשה, התחדשות אורבנית הינה מהחברות הבודדות שמימשו הלכה למעשה את תמ"א 38 על תיקוניה השונים ומכאן ניסיוננו הרב בקידום פרויקטים מסוג זה מול הרשויות השונות ובהן רשויות המס והרשויות העירוניות. זאת ועוד, ייחודה של החברה הוא בהתמחותה בתחום הבניה על הקיים הן בפן הביצועי הנדסי המורכב כשלעצמו ובפרט בכל הקשור לתחום השירות לדיירים מתוך הבנה כי הם ליבו של כל פרויקט תמ"א 38. לכן התחדשות אורבנית מתחייבת לזמינות מלאה לדיירים בכל שעה, לקיצור זמן הבנייה למינימום ולשקיפות מלאה של כל התהליכים בפרויקטים השונים. אנחנו קנאים לשמנו הטוב ורואים בו חלק עיקרי בהצלחה שלנו מטעמים אלו ומטעמי בקרת איכות ויעילות התחדשות אורבנית אף איננה משתמשת בשירותי ביצוע חיצוניים. התחדשות אורבנית הינה הגוף היזמי והבונה גם יחד.

הצלחתה של החברה הינה פועל יוצא של חזון, של מקצועיות בעבודה מול הבירוקרטיה המסורבלת מצד הרשויות, של התנהלות שקופה וישרה ושל היכולת לרתום את כלל בעלי הנכס לקבוצת אינטרסים משותפת על מנת להגיע למימושם של פרויקטים באופן מיטבי. את ביצוע הקמת וקידום הפרויקטים בהם עוסקת התחדשות אורבנית מלווה צוות אנשי מקצוע רחב ואיכותי המתמחים כל אחד בתחום עיסוקו הרלוונטי.

לחץ/י כאן וקבל פרטים על הצוות המקצועי שילווה אותך במהלך הפרויקט.