דירות למכירה

בעמוד זה תמצאו את מגוון הדירות העומדות למכירה בכל רגע נתון בפרויקטים שבביצוענו. לפרטים אודות הפרויקטים ועיון בתוכניות המכר הינכם מוזמנים להכנס לעמוד הפרויקט המעניין אתכם.

סמאטס 17-23 ת"א

"הרביעייה בסמאטס" ארבעה בנייני בוטיק בני 8 קומות ובהם 88 דירות יוקרה מעוצבות ומתוכננות בקפידה, דירות 2-6 חדרים, דירות גן פסטורליות ופנטהאוזים המשקיפים על הצפון הישן, פארק הירקון וקו האופק בים.

בארי 19 ת"א

פרוייקט בוטיק המתוכנן במסגרת הוראות תוכנית הרובעים (רובע 4), הריסה ובנייה של הבניין הקיים אשר יכלול 27 יח"ד הפרושות על פני כ 3000 מ"ר. דירות גן, דירות 2-5 חד' ופנטהאוז.

שלומציון 44 ת"א

הקמת בניין מגורים חדש בעל 8 קומות המתוכנן במסגרת הוראות תוכנית הרובעים (רובע 4), הריסה ובנייה של הבניין הקיים אשר יכלול בסופו 27 יח"ד חדשות. דירות גן, דירות 2-5 חד' ופנטהאוז. בניין בוטיק, 2 מעליות ועיצוב פנים בהשראת גלריה אומנותית.

דרך השלום 92-96 תל אביב

"להשאיר את האוטו בחנייה ולצאת מרחק פסיעה מהבית לטיול משפחתי עם הכלב בפארק אדית וולפסון לספוג קצת קרני שמש חמימה, לתרגל יוגה על הדשא או פיקניק עם חברים בשבת בבוקר" דרך השלום 92-96 תל אביב פרויקט בשיתוף שיכון בינוי נדל"ן התקבל היתר בנייה התחלנו שיווק !

למידע ופרטים נוספים על הפרויקטים חייגו או השאירו פרטים ונשמח לעמוד לשירותכם…

03-5288288