חברת התחדשות אורבנית ייזום ונדל"ן הינה חברה מובילת דרך בתחום ההתחדשות העירונית לסוגיה תוך התמקדות בפרוייקטי פינוי בינוי ובפרויקטים מבוססי תמ"א 38. 

יש על מי לבנות, יש למי לפנות

התחדשות אורבנית הוקמה בשנת 2005 מתוך כוונה לעסוק לאורך שנים בתחום ההתחדשות העירונית על גווניו השונים. מייסדי החברה החליטו להתמקצע ולהתמחות בתחום ולהוביל אותו בקרב בעלי דירות. התחדשות אורבנית נמנית על החברות הראשונות שפעלו בתחום והראשונה אשר קבלה היתרי בנייה מכוח תמ"א 38 בגוש דן. כיום ממקדת החברה את פעילותה בפרוייקטי הריסה ובניה/פינוי בנוי בעיר תל אביב ובמתחמים גדולים בערים נוספות.

 

חזונה של התחדשות אורבנית הולך ומתממש בימים אלה, כאשר תחום ההתחדשות העירונית הופך למנוע צמיחה משמעותי בשוק הנדל"ן. למעשה, זהו התחום אשר צפוי לייצר כמעט באופן בלעדי את יחידות הדיור העתידיות במרכזי הערים.

התחדשות אורבנית – ראשונה בתכנון ובביצוע

מאז הקמתה בשנת 2005 רכשה החברה ניסיון וידע רב בתחום ההתחדשות העירונית בכלל, ותוכניות מבוססות תמ"א 38 בפרט. החברה הייתה הראשונה לקבל היתרי בנייה מכח תמ"א 38 מן הועדות המקומיות בקרית אונו, גבעתיים ורמת גן, הראשונה לבצע עבודות בנייה מכוח תמ"א והראשונה אשר סיימה בנייה מעין זו ברחבי גוש דן – ת"א, גבעתיים, ר"ג וקרית אונו.

לחברה מספר רב של פרוייקטי התחדשות עירונית אשר בנייתם הסתיימה ולמעשה, החברה נמנית עם החברות הבודדות בארץ, שמימשו הלכה למעשה את תמ"א 38 בצורה נרחבת. מכאן גם נסיונה הרב בקידום פרויקטים מסוג זה מול הרשויות השונות ובהן הרשויות העירוניות, רשויות המס והרגולטורים השונים.

חברת התחדשות אורבנית

הינה חלוצה ופורצת דרך בכל הקשור לפעילות מסגרת תמ"א 38 וככזו הינה הראשונה אשר הביאה לידי מימוש את התוכנית תוך קבלת היתרי בנייה ובנייה בפועל מכח התוכנית במסגרת הועדות המקומיות בת"א, גבעתיים, קרית אונו ור"ג. התחדשות אורבנית הינה הראשונה שביצעה עבודות לבנייה מכח התמ"א והראשונה אשר סיימה בנייה מעין זו ברחבי גוש דן (רח' המבדיל 11, רמת גן ; תרע"ד 26, רמת גן ; הנגבה 24, גבעתיים, נורדאו 31 תל אביב). לרבות על אחד הפרויקטים הגדולים בארץ להתחדשות עירונית בדרך של עיבוי בינוי – חידוש 9 בנינים קיימים שבהם 144 יחידות דיור קיימות ותוספת של 60 יחידות דיור חדשות. המיזם נושא את השם "נופי רייספלד", והבנייה באתר נמשכת, לאחר שמרבית הפרויקט כבר הסתיימה והדירות נמסרו לדיירים. החברה נמצאת כיום בשלבי ביצוע במספר פרוייקטים נוספים בגוש דן – זיידמן 4-8 קרית אונו, סוקולוב 18-20 בר"ג ועוד.

בימים אלו שוקדת החברה על קידומם של מספר מתחמים להריסה ובניה, חלקם במסגרת הליכי רישוי וחלקם במסגרת קידום תוכניות פינוי בינוי נקודתיות. לדוגמא: שד' סמאטס 17-23 תל אביב (88 יח"ד), מתחם פטרסוון וודגווד יד אליהו תל אביב (400 יח"ד), דרך השלום 92-96 תל אביב (204 יח"ד), מתחם נהוראי גוננים ירושלים (260 יח"ד), אילת 40-44 חולון (282 יח"ד) ועוד

למעשה, התחדשות אורבנית הינה מהחברות הבודדות שמימשו הלכה למעשה את תמ"א 38 על תיקוניה השונים ומכאן ניסיוננו הרב בקידום פרויקטים מסוג זה מול הרשויות השונות ובהן רשויות המס והרשויות העירוניות. זאת ועוד, ייחודה של החברה הוא בהתמחותה בפן הביצועי הנדסי המורכב כשלעצמו ובפרט בכל הקשור לתחום השירות לדיירים.

החברה רואה בדיירי הבניינים הוותיקים את לקוחותיה העיקריים ולכן שמה בראש מעייניה את תחום השירות לדיירים, מתוך הבנה שקבוצה זו מהווה את ליבו של כל פרויקט התחדשות עירונית. במסגרת חזונה, החברה מתחייבת לזמינות מלאה לדיירים בכל שעה, לקיצור משך הבנייה למינימום ולשקיפות מלאה של כל התהליכים בפרויקטים השונים. החברה קנאית לשמה הטוב ורואה בו חלק עיקרי בהצלחתה.

הצלחתה של החברה הינה פועל יוצא של חזון, של מקצועיות בעבודה מול הבירוקרטיה המסורבלת מצד הרשויות, של התנהלות שקופה וישרה ושל היכולת לרתום את כלל בעלי הנכס לקבוצת אינטרסים משותפת על מנת להגיע למימושם של פרויקטים באופן מיטבי. את ביצוע הקמת וקידום הפרויקטים בהם עוסקת התחדשות אורבנית מלווה צוות אנשי מקצוע רחב ואיכותי המתמחים כל אחד בתחום עיסוקו הרלוונטי.

לחץ/י כאן וקבל פרטים על הצוות המקצועי שילווה אותך במהלך הפרויקט.